Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
неділя | 22.07.2018
Консультації з громадськістю > Інформаційні повідомлення

Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення

15.11.2013
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

 

Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговорення

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Питання або назва проекту, винесеного на обговорення

Удосконалення нормативно-правової бази у сфері автомобільних пасажирських перевезень, контроль за безпекою таких перевезень та вирішення нагальних соціальних питань на ринку автомобільних пасажирських перевезень (офіційне працевлаштування водіїв тощо).

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення

Суб’єкти господарювання – автомобільні перевізники

Фізичні та юридичні особи – споживачі транспортних послуг.

Органи державної влади, наділені повноваженнями розробляти та/або приймати нормативно-правові акти, що регулюють питання автомобільних перевезень, та/або впроваджувати їх в життя і контролювати їх виконання.

Відомості про строк, місце, час заходів, порядок обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників

Строк проведення публічного громадського обговорення – один місяць з дня оприлюднення цього інформаційного повідомлення.

Обговорення буде відбуватися шляхом проведення засідання прес-клубу Громадської ради при Держпідприємництві України «Закон&Бізнес» на тему: «Нові правила автоперевезення: акценти та ризики».

Захід відбудеться 19 листопада 2013 р. о 10.00 у приміщенні Держпідприємництва України (м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, 6-й поверх, актова зала).

Про намір взяти участь у зустрічі просимо повідомити за телефоном +38 093 985 71 63 або на електронну пошту press.gromrada.biz@gmail.com (Володимир Малинка).

Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін

Інформаційне повідомлення розміщено на офіційному сайті Держпідприємництва України (http://www.dkrp.gov.ua) в рубриці «Взаємодія з громадськістю» (підрозділ «Інформаційні повідомлення» розділу «Консультації з громадськістю»), а також у у рубриці «Новини».

Адреса, строк і форма подання письмових пропозицій та зауважень

Письмові пропозиції та зауваження щодо питання, винесеного на обговорення, просимо надавати протягом місяця з дня оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу Держпідприємництва України (01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11) та/або на електронну пошту: kozyrenko@dkrp.gov.ua

Адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення

Надання довідкової інформації (консультацій) щодо питання, винесеного на публічне громадське обговорення здійснюється за:

поштовою адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, каб. 408;

номером телефону: (044) 254-58-46;

електронною поштою: kozyrenko@dkrp.gov.ua

Прізвище, ім'я відповідальної особи органу виконавчої влади

Начальник відділу взаємодії з галузевими радами та громадськими об’єднаннями управління інформаційно-аналітичного забезпечення, публічної політики та зв’язків із ЗМІ Департаменту інформаційного та організаційного забезпечення діяльності служби Козиренко Сергій Петрович.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Держпідприємництва України (http://www.dkrp.gov.ua) в рубриці «Взаємодія з громадськістю» (підрозділ «Звіти» розділу «Консультації з громадськістю») протягом двох тижнів після закінчення громадського обговорення.

 

Читайте також:

Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів