Інформаційне повідомлення про підготовку проекту Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Держпідприємництвом України на 2014 рік - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
неділя | 22.07.2018
Консультації з громадськістю > Інформаційні повідомлення

Інформаційне повідомлення про підготовку проекту Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Держпідприємництвом України на 2014 рік

04.12.2013
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

 

Держпідприємництвом України на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» здійснюється підготовка проекту Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Держпідприємництвом України на 2014 рік.

Так, пунктом 6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010  № 996 (далі – Порядок), передбачено, що органи виконавчої влади щороку складають орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю (далі – орієнтовний план) з урахуванням основних завдань, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, Державною програмою економічного і соціального розвитку України, планом законопроектних робіт та іншими документами, а також результатів проведення попередніх консультацій з громадськістю.

Орієнтовний план складається з урахуванням пропозицій громадських рад, утворених при міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських, районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністраціях.

Орієнтовний план затверджується до початку року, оприлюднюється на офіційному веб-сайті органу виконавчої влади та в інший прийнятний спосіб.

При цьому, відповідно до пункту 5 Порядку консультації з громадськістю організовує і проводить орган виконавчої влади, який є головним розробником проекту нормативно-правового акта або готує пропозиції щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя.

Згідно з пунктом 3 Положення про Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, затвердженого Указом Президента України від 30.03.2012 № 237/2012, основним завданням Держпідприємництва України є реалізація державної політики у сфері розвитку підприємництва, державної регуляторної політики, державної політики у сфері ліцензування, дозвільної системи, нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

Пропонуємо до 13.12.2013 р. надати пропозиції стосовно проведення консультацій з громадськістю Держпідприємництвом України у 2014 році.

Під час формулювання пропозицій просимо вказувати: найменування інституту громадянського суспільства або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи; суть та обґрунтування питання, вирішення якого потребує проведення консультацій з громадськістю.

Пропозиції просимо надати на поштову адресу Держпідприємництва України (01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11) або на електронну пошту: kozyrenko@dkrp.gov.ua.

Читайте також:

Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів