Держпідприємництво України продовжує конструктивну співпрацю з Торгово-промисловою палатою Криму - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
неділя | 22.07.2018
Крим

Держпідприємництво України продовжує конструктивну співпрацю з Торгово-промисловою палатою Криму

24.01.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

23 січня 2014 року фахівці відділу представництва в АР Крим, м. Севастополі та Херсонській області Наталія Оніщенко та Олена Суліма провели низку робочих зустрічей з керівництвом Торгово-промислової палати Криму: президентом палати О. Басовим, керівниками департаментів О. Ткаченко та А. Сергучьовим, головами комітетів.


 

Питання впровадження енергозберігаючих технологій, їх трансферу, взаємодії представників наукових кіл, органів влади та суб’єктів господарювання стали основними при зустрічі з керівником Комітету з інновацій О.Слепокуровим. З метою розвитку підприємництва у сфері науково-технічних інновацій і високих технологій формується Концепція кримської регіональної технологічної платформи «Устойчивое развитие Крыма». Технологічна платформа дозволить розробити стратегічний план робіт з переведення економіки регіону на принципи сталого розвитку, забезпечити впровадження ресурсозберігаючих та екологічно чистих технологій та обладнання. Для її розробки створюється Рада, до складу якої пропонується включити представника Держпідприємництва України в АР Крим.

З головою Комітету з аграрних питань Юрієм Комовим фахівці відділу обговорили процеси виходу сільськогосподарських підприємств та підприємств переробної харчової промисловості на міжнародні ринки, їх фінансові можливості, існуючі напрями підтримки та надання державної фінансової допомоги. Важливим моментом є збереження дрібнотоварного виробника в Криму, що вирощує виключно натуральний продукт, який затребуваний не лише в Україні, а і в європейських країнах, і який може стати важливою складовою експорту нашої сільськогосподарської продукції.

На усіх робочих зустрічах обговорено питання підтримки та захисту кримського виробника, що можуть виникнути після створення зони вільної торгівлі з ЄС, необхідності адаптації до стандартів та технічних вимог ЄС. Досягнуто домовленості щодо проведення спільних галузевих «круглих столів» з цих питань у сфері промисловості, сільського господарства, заснування підприємницької діяльності.

Такі заходи дозволять не лише в повному обсязі виявити ризики в регіоні, але й отримати рекомендації від зацікавлених осіб з питань захисту інтересів кримського товаровиробника.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів