Представництво Держпідприємництва України в АР Крим, м. Севастополі та Херсонській області і Республіканський Фонд підтримки підприємництва АР Крим обговорили спільні плани роботи на поточний рік - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
понеділок | 21.05.2018
Крим

Представництво Держпідприємництва України в АР Крим, м. Севастополі та Херсонській області і Республіканський Фонд підтримки підприємництва АР Крим обговорили спільні плани роботи на поточний рік

25.01.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

24 січня 2014 року представники Держпідприємництва України в АР Крим Наталія Оніщенко та Олена Суліма провели робочу зустріч з керівником Фонду підтримки підприємництва АР Крим Олексієм Чернишом та керівництвом Республіканського бізнес-інкубатора.


 

На зустрічі було визначено основні напрями роботи та попередній план роботи на поточний рік, сформовано перелік спільних заходів на І квартал 2014 року.

Серед пріоритетів – підготовка та проведення навчальних семінарів «Школа починаючого підприємця»; залучення до підприємницької діяльності громадян з обмеженими фізичними можливостями; надання фінансової, інформаційної, методологічної та консультаційної підтримки суб’єктам господарювання; участь у діалозі з органами влади республіканського та місцевого рівня, формуванні політики розвитку підприємництва.

У найближчих спільних планах – проведення у лютому поточного року «круглих столів» за напрямками: освіта та навчання; співробітництво у галузі зайнятості, соціальної політики та рівних можливостей; заснування підприємницької діяльності. У березні – семінари для представників органів місцевого самоврядування з питань державної підтримки суб’єктів малого та середнього бізнесу, регуляторної політики, надання адміністративних послуг.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів