В  Автономній Республіці Крим обговорили питання взаємодії підприємств торгівлі та виробників продовольчих товарів - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
понеділок | 21.05.2018
Крим

В Автономній Республіці Крим обговорили питання взаємодії підприємств торгівлі та виробників продовольчих товарів

31.01.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

30 січня 2014 року представники Держпідприємництва України в АР Крим Наталія Оніщенко та Олена Суліма взяли участь у «круглому столі» з питань взаємодії підприємств торгівлі та виробників продовольчих товарів, який організовано Асоціацією «Торгівля Криму» у м. Сімферополі.


 

У заході взяли участь представники малих та середніх підприємств регіону, великих торгових мереж і окремих підприємств торгівлі та ресторанного господарства, органів влади.

Представники Держпідприємства України в АР Крим ознайомили присутніх з основними напрямами роботи Служби, пріоритетами та планами роботи на поточний рік. Увагу було приділено також питанням діяльності органів нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, захисту прав суб’єктів господарювання та необхідності підвищення рівня знань підприємців.

Зазначено, що фахівці Служби відкриті до співпраці у зазначених питаннях, підготовці законодавчих ініціатив та надання інформаційної, методологічної та консультаційної допомоги суб’єктам господарювання у межах повноважень.

Зацікавленість присутніх викликали питання взаємодії підприємств-виробників з торговими мережами, можливості реалізації продукції за межами регіону, у томи числі і в країнах Європи, розвитку бізнесу, співпраці як з громадськими організаціями, так і органами влади.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів