В АР Крим обговорили питання розвитку молодіжного підприємництва - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
неділя | 22.04.2018
Крим

В АР Крим обговорили питання розвитку молодіжного підприємництва

07.02.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

06 лютого 2014 року в м. Сімферополі відбувся «круглий стіл» з питань розвитку молодіжного підприємництва, у якому взяли участь представники громадських об’єднань підприємців, керівники бібліотек та освітніх закладів, органів влади, представники Держпідприємництва України в АР Крим Наталія Оніщенко та Олена Суліма.


 

Представники Держпідприємства України в АР Крим ознайомили присутніх з основними напрямами роботи Служби, пріоритетами та планами роботи на поточний рік. Особливу увагу було приділено залученню до підприємницької діяльності молоді, підвищенню рівня знань учнів та студентської молоді у питаннях ведення бізнесу.

Розглянуто також можливості надання всебічної підтримки суб’єктам господарювання в рамках існуючих програмам розвитку підприємництва різного рівня, а також процеси організації та ведення бізнесу, у тому числі і в умовах взаємодії з європейськими країнами.

Фахівці Служби зазначили, що відкриті до співпраці та надання необхідної  інформаційної, методологічної та консультаційної допомоги суб’єктам господарювання у межах повноважень.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів