Реалізація порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у Севастополі перебуває на контролі Держпідприємництва України - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
понеділок | 23.07.2018
Крим

Реалізація порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у Севастополі перебуває на контролі Держпідприємництва України

10.02.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Відбулася зустріч представників Держпідприємництва та Управління містобудування та архітектури Севастопольської міської державної адміністрації


Представник Держпідприємництва України у м. Севастополі Лідія Столярова провела робочу зустріч з начальником Управління містобудування та архітектури Севастопольської міської державної адміністрації Юрієм Скляренко, під час якої була обговорена низка питань, пов’язаних із здійсненням суб’єктами господарювання міста підприємницької діяльності.

Зокрема, під час зустрічі учасники обговорили роботу Управління містобудування та архітектури, спрямовану на реалізацію положень наказу Мінрегіонбуду  від 21.10.2011 № 244, який регламентує порядок  розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

На думку Юрія Скляренка, вказаний наказ є недосконалим. Зокрема, паспорт прив'язки не має координат розміщення торгової споруди, що не дозволяє після встановлення торгового об'єкта контролювати дотримання містобудівних норм і правил.

Міським управлінням містобудування та архітектури розглянуто і рекомендовано районним адміністраціям 20 видів торгових споруд, всі конструкції торгових споруд виробляються місцевими підприємствами.

Районними у місті державними адміністраціями затверджено комплексний схеми розміщення тимчасових торгових споруд.

Лідія Столярова зосередила увагу на тому, що очолюване Юрієм Скляренком управління відмовляє підприємцям в видачі ситуаційних планів, виконаних на топографо - геодезичній основі у масштабі 1:500, а без надання цього документа отримати паспорт прив'язки торгової споруди неможливо. Вартість так званої «п'ятисотки» у землевпорядних організаціях коливається від 200 до 1500 грн., а в Управлінні підприємці могли б отримати її за 60 гривень.

Під час зустрічі представник Держпідприємництва України зосередилася на доцільності затвердження Севастопольською міською державною адміністрацією архітипу торгових споруд, а також звернула увагу на необхідність відновлення послуги з надання топографо-геодезичних матеріалів юридичним та фізичним особам на договірних умовах у контексті вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.07. 1999  № 1344 «Про затвердження Положення про порядок надходження, зберігання, використання та обліку матеріалів Державного картографо-геодезичного фонду України».

 


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів