Технологічна платформа Криму – співпраця науки, бізнесу,  влади заради сталого розвитку регіону - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
понеділок | 23.07.2018
Крим

Технологічна платформа Криму – співпраця науки, бізнесу, влади заради сталого розвитку регіону

13.02.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

12 лютого 2014 року у м. Сімферополі відбулося засідання Комітету з інноваційної діяльності при Торгово-промисловій палаті Криму з питань створення Технологічної платформи «Сталий розвиток Криму»


 Участь в заході прийняли представники наукових кіл, органів республіканської влади, громадських об’єднань підприємців, представники Держпідприємництва України в АР Крим Наталія Оніщенко та Олена Суліма.

Обговорено питання інноваційного розвиту регіону, можливості технологічної платформи, залучення малого та середнього підприємництва Криму до інноваційної діяльності, створення індустріальних парків.

Учасники заходу приділили увагу можливостям взаємодії з підприємницькими та науковими структурами європейських країн і Російської федерації, реалізації світового досвіду на території України, у тому числі щодо впровадження енергозберігаючих технологій, підтримки високотехнологічних підприємств.

Фахівці служби ознайомили присутніх з основними напрямами роботи Держпідприємництва України, пріоритетами та планами роботи на поточний рік, обговорили основні проблеми підприємців в процесі взаємодії з представниками наукових кіл, впровадження інноваційних технологій, створення та забезпечення роботи індустріальних парків.

Формування сприятливого підприємницького середовища можливо лише за участю самих підприємців, підтримці їх ініціатив та реагування влади усіх рівнів на потреби суб’єктів господарювання, тому Наталія Оніщенко та Олена Суліма запевнили присутніх, що Держпідприємництво України відкрито до співпраці та надання необхідної інформаційної, методологічної та консультаційної допомоги, забезпечення подальшої дерегуляції бізнесу та спрощення дозвільної та реєстраційної систем.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів