У Сімферополі відбулося обговорення діяльності об’єктів інфраструктури підтримки  підприємництва - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
субота | 21.04.2018
Крим

У Сімферополі відбулося обговорення діяльності об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва

21.02.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

У м. Сімферополі відбулася зустріч представника Держпідприємництва України в АР Крим Наталії Оніщенко з керівником управління розвитку підприємництва та дерегуляції бізнесу Міністерства економічного розвитку та торгівлі АР Крим Ларисою Торбач


 

Під час зустрічі обговорені питання створення та забезпечення роботи об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва на території республіки, що є необхідною умовою подальшого розвитку підприємництва та підвищення його ролі у соціально-економічному зростанні. Увагу приділено можливостям фінансової підтримки таких об’єктів за рахунок коштів державного, республіканського та місцевих бюджетів, обов’язковості включення заходів щодо розвитку інфраструктури до програм підтримки підприємництва різного рівня.

Обговорено і роботу центрів надання адміністративних послуг та єдиних дозвільних центрів, як складової частини інфраструктури підтримки підприємництва. Акцентовано на необхідності дотримання вимог законодавства України, у тому числі в питаннях платності надання адміністративних послуг, термінів надання послуг, забезпечення всебічного та повного консультування суб’єктів господарювання.

Враховуючи актуальність зазначених питань досягнуто попередню домовленість щодо проведення у березні поточного року навчання представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань розробки місцевих програм підтримки та розвитку підприємництва, інших питань, що входять до компетенції Держпідприємництва України. 


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів