У Луганську обговорили питання стабілізації суспільно-політичної ситуації у регіоні - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Луганська область

У Луганську обговорили питання стабілізації суспільно-політичної ситуації у регіоні

27.03.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

24 березня 2014 року керівник територіального органу Держпідприємництва України в Луганській області Олександр Андрєєв прийняв участь в засіданні громадської ради при Луганській ОДА


 

Під час проведеної зустрічі члени громадської ради поділилися своїм баченням стосовно організації взаємодії громадськості та обласної влади щодо стабілізації суспільно-політичної ситуації в Луганській області.

Голова облдержадміністрації Михайло Болотських зазначив, що наразі проблеми з виплатою пенсій та соціальної допомоги у Луганській області відсутні. Питання завершення виплати заробітної плати бюджетникам вирішується. Стабільно проходять посівна кампанія та опалювальний сезон.

Під час спілкування з головою ОДА члени громадської ради торкнулися досить широкого спектру питань. Серед них збереження соціальних виплат, підтримка малого бізнесу, розширення повноважень місцевих органів влади, урочистого святкування річниці Дня Перемоги та виплати одноразової соціальної допомоги з цієї нагоди.

Питання реабілітації людей з обмеженими фізичними можливостями порушила на засіданні директор Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями Тетяна Баранцова.

З усіх питань голова ОДА надав обґрунтовану та вичерпну відповідь, пообіцяв продовжити діалог, закликав громадську раду долучитися до роботи над стабілізацією суспільно-політичної ситуації у регіоні.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів