Для луганських студентів і випускників усіх напрямків та спеціальностей провели щорічний Ярмарок майбутніх фахівців «Молодий спеціаліст-2014» - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Луганська область

Для луганських студентів і випускників усіх напрямків та спеціальностей провели щорічний Ярмарок майбутніх фахівців «Молодий спеціаліст-2014»

27.03.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

За запрошенням Луганського міського центру зайнятості 26 березня завідувач Сектору представництва у Луганській області Андрєєв О. прийняв участь у заході


 

Захід відбувся в Східноукраїнському національному університеті імені В.Даля за участі широкого кола зацікавлених осіб: студентської молоді, провідних компаній різних галузей народного господарства, яким потрібні молоді кадри.

Виробнича галузь була представлена ​​підприємствами:

ПАТ «Луганськтепловоз», ПАТ «Сталь», ТОВ «Луганський завод трубопровідної арматури «Маршал», ТОВ «Агріка груп» та інші.

Сфера будівництва та проектування була представлена ​​компаніями:

ТОВ «ЛБК 2000», ПП «Дорстройпроектирование », ТОВ «Будівельник ЛТД», ТОВ «НВФ «ЛУГСТРОЙЕКСПЕРТ».

Серед інших підприємств учасників Ярмарку вакансій:

ТОВ «СГФ «Агроукрптаха», ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання», ТОВ «Епіцентр К» та інші.

Провідні компанії пропонували роботу торговим представником, менеджером з продажу, менеджером з туризму, фахівцем з кредитування, адміністратором, продавцем-консультантом, інженером-конструктором, інженером-будівельником, інженером-технологом, інженером з  стандартизації та інше.

Компанія Філіп Морріс Україна пропонувала студентам програми стажування для набуття професійних знань і навичок, лідерських якостей, досвіду в сфері бізнесу для подальшого працевлаштування.

У ході заходу фахівці Луганського міського центру зайнятості консультували відвідувачів Ярмарку про те, як правильно заповнювати резюме, знайомили з актуальними вакансіями, вже наявними на ринку праці міста Луганськ і на перспективу, інформували про різні джерела пошуку вакансій.

Студенти активно спілкувалися з представниками понад 60-ти підприємств, установ і організацій міста та області, цікавилися пропозиціями роботи, надавали свої резюме і заповнювали анкети претендентів на роботу.

За оперативними даними, пройшли співбесіди з представниками підприємств більше 1000 чоловік , близько 360-ти залишили резюме і майже 80 студентів пройшли профдіагностичне тестування за сучасними методиками на визначення соціотипу і отримали консультації щодо вибору сфери діяльності, домовилися про працевлаштування, стажування або виробничої практиці.

За результатами анкетування представників підприємств-учасників, Ярмарок можна назвати ефективним. Всі учасники висловили бажання співпрацювати зі службою зайнятості в цьому напрямку і надалі.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів