У Луганську підвели підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку області за 2013 рік - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Луганська область

У Луганську підвели підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку області за 2013 рік

14.04.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

3 квітня завідувач Сектору представництва у Луганській області Андрєєв О. прийняв участь в засіданні колегії Луганської облдержадміністрації


 

Заступник голови ОДА Анатолій Репицький зазначив, що за підсумками 2013 року в регіоні число суб'єктів малого та середнього підприємництва збільшилася на 13 % і склало 126 тисяч одиниць. У них зайнято майже 280 тисяч осіб або більше чверті зайнятих в економіці. Ця сфера підприємництва забезпечує майже 30 % доходів місцевих бюджетів. Також, минулий рік був активним періодом реформування системи надання адміністративних послуг, яке передбачало спрощення, насамперед, дозвільної системи. «Яскравим прикладом повороту влади обличчям до бізнесу стало відкриття першої черги Центру в Луганську. Зараз він один з кращих в Україні. Консультації та допомогу отримали понад 400 тисяч людей. Відгуки самі позитивні», - розповів Анатолій Репицький. «Найбільш затребувані бізнесом і громадянами області адмінпослуги реєстраційної, міграційної, земельної, архітектурно будівельної служби», - підкреслив він.

Директор Департаменту промисловості та енергозбереження ОДА Дмитро Дрожжин розповів про промисловому секторі Луганської області. За його словами, 2013 рік, на жаль, ознаменувався падінням регіональних обсягів виробництва. Це пов'язано з браком дешевої сировини для виробництва, застарілим обладнанням на підприємствах і, природно, ситуацією, що склалася наприкінці року у відносинах з країнами - партнерами. Найбільше падіння виробництва зафіксоване підприємствами транспортного машинобудування, такими як Стахановський вагонзавод, Попаснянський вагоноремонтний завод, об'єднання «Трансмаш» і т.д. При цьому Дмитро Дрожжин підкреслив, що незважаючи на складну ситуацію, багато підприємств займаються модернізацією виробництва. «У лютому -березні Департаментом було проведено прийом керівників понад 140 великих підприємств області. Був проведений глибокий аналіз причин коливань обсягів виробництва і на цій основі розроблено Програму діяльності переробного сектора промисловості, яка до кінця поточного тижня буде представлена ​​на затвердження керівництву області», - зазначив Дмитро Дрожжин .

За підсумками колегії губернатор дав ряд доручень керівникам структурних підрозділів за планом антикризових заходів на 2014 рік для економіки Луганщини.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів