У Києві обговорили стан та проблеми розвитку малого і середнього бізнесу столиці - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
м. Київ

У Києві обговорили стан та проблеми розвитку малого і середнього бізнесу столиці

28.04.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

24 квітня 2014 року відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва при Київській міській державній адміністрації, у якому взяв участь завідувач Сектору представництва у м. Києві Держпідприємництва України Іван Бельцик.


 

На засіданні, проведеному під головуванням Голови КМДА Володимира Бондаренка, члени ради, керівництво Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА, представники суб’єктів господарювання та громадських об’єднань, підприємці обговорювали питання поточного стану розвитку малого і середнього підприємництва у столиці.

Зокрема, під час обговорення були порушені питання наявності корупційної складової в органах державної влади, проблематики щодо отримання окремих дозвільних документів, специфіки та перешкод у здійсненні підприємцями сезонної торгівлі, використанні тимчасових споруд, незадовільної роботи підрозділів державної реєстраційної служби та ін.

Окрім цього, присутнім був презентований проект Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні».

Учасники засідання обмінялися думками з приводу порушених питань, висловили своє бачення щодо їх вирішення. Голова КМДА Володимир Бондаренко запевнив учасників засідання, що боротьба з корупцією та підтримка малого і середнього бізнесу – це одні із основних завдань перед новою владою столиці.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів