Відбулась ІІ Українсько-польска конференція  з питань транскордонних транспортних перевезень - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
понеділок | 21.05.2018
Київська область

Відбулась ІІ Українсько-польска конференція з питань транскордонних транспортних перевезень

23.05.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

 

15травня 2014 року завідувач Сектора представництва у Київській області Держпідприємництва України Оксана Круліковська взяла участь в роботі ІІ Українсько-польській конференції з питань транскордонних транспортних перевезень.

На конференції були присутні представники Держпідприємництва, митних органівУкраїни та Польщі, посол до Сейму, лідери місцевого самоврядування Республіки Польща та України.

Директор департаменту Держпідприємництва України Олександр Андрєєв  подав ініціативу про створення робочої комісії на базі Держпідприємництва із залученням представників Міністерства інфраструктури та митних служб. Комісія повинна займатися дерегуляцією нормативних бар’єрів, що регламентують прикордонну торгівлю, експортні та імпортні операції.

Представники польської та української митниці визначили нові бачення взаємодії з підприємцями у світлі українсько-європейської співпраці. Науковціобохкраїн представили ідеїреалізаціїновихпідходіввуправлінськіпроцеси у сфері державно-приватного партнерства.

Результати роботи і конкретні заходи дозволять зменшити кількість дозволів та ліцензій у сфері зовнішньоекономічної діяльності і, як наслідок, стати новим напрямом роботи у взаємодії з підприємцями України та Польщі.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів