Після закінчення строку дії ліцензій на право здійснення посередницької діяльності митного брокера, який зазначений у цих ліцензіях, суб'єкту господарювання необхідно звернутись до органу ліцензування із заявою про видачу нової ліцензії - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Дозвільна система та ліцензування > Ліцензування > Роз'яснення

Після закінчення строку дії ліцензій на право здійснення посередницької діяльності митного брокера, який зазначений у цих ліцензіях, суб'єкту господарювання необхідно звернутись до органу ліцензування із заявою про видачу нової ліцензії

23.06.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Законом України від 15.12.2009 № 1759-ІV "Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні" (далі – Закон № 1759), який набув чинності 30.12.2009, внесено зміни, зокрема, до частини четвертої статті 14 Закону, яким передбачено, що ліцензія на провадження певного виду господарської діяльності видається на необмежений строк. Поряд з цим, за Кабінетом Міністрів України залишено право обмежити строк дії ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, але цей строк не може бути меншим, ніж п'ять років.

При цьому, пунктом 4 частини II Закону № 1759 визначено, що строк дії ліцензій, отриманих суб'єктами господарювання до набрання чинності цим Законом, не продовжується.

         На виконання вимог Закону № 1759 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 13.01.2010 № 21 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2000 р. № 1755" (далі – Постанова № 21), що набула чинності 19.01.2010. Зазначеною постановою, зокрема, було скасовано норму, згідно з якою строк дії ліцензії на провадження господарської діяльності із посередницької діяльності митного брокера та митного перевізника становить п’ять років.

Таким чином, керуючись пунктом 4 частини II Закону № 1759, ліцензії на провадження видів господарської діяльності, які видавались на обмежений строк, відповідно до чинного на той момент законодавства, діють у межах строку, зазначеного у цих ліцензіях. Після закінчення строку дії, зазначеного у цих ліцензіях, суб'єкт господарювання, який має намір провадити певний вид господарської діяльності, що ліцензується, звертається до відповідного органу ліцензування із заявою про видачу ліцензії у порядку, встановленому статтею 10 Закону.

 

Читайте також:

Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів