Відкритий лист Прем’єр-міністру України - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
вівторок | 17.10.2017
Державна регуляторна служба інформує

Відкритий лист Прем’єр-міністру України

05.09.2014
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Шановний Арсенію Петровичу!

Протягом останніх років, при різній владі, я намагався зупинити свавілля, що відбувається в сфері лісового господарства та експорту деревини (кругляка та відходів у вигляді дров). Всі Прем’єри та Міністри агрополітики призначали на посаду керівника Держлісагенства своїх людей та робили високоприбутковий бізнес, приймаючи участь в «ручному» розподілі деревини та її наступному експортуванні.

Сьогодні, за Вашого прем’єрства це відбувається так само, як це було при уряді Азарова. Тільки одних людей замінили іншими.

Україна, як держава, якій не вистачає природного газу для виробничих потужностей та обігріву, яка шукає альтернативні види палива, продовжує  експортувати не тільки високоякісну деревину, але й забезпечувати електростанції Європи та Турції деревним паливом.

Наша лісова промисловість втрачає робочі місця через дефіцит сировини. А сировина в цей час надходить не на наші заводи та фабрики,  відходи – не на наші котельні. Все експортується за кордон. При цьому ми залишаємося останньою європейською країною, що експортує ліс. І, на жаль, продається все за безцінь. А гроші чиновники покладають собі в кармани. Корупційна діяльність, яка набула величезних масштабів за президентства Януковича, і досі продовжується. Така сама, а можливо й ще гірша.

Шановний Арсенію Петровичу, може, досить лише говорити та займатися порожніми реформами? Може, варто прийняттям всього однієї постанови, яку я протягом тривалого часу подаю на розгляд Уряду, зупинити не тільки корупцію, але й зробити значний крок в питаннях енергетичної незалежності, дати шанс Україні жити без російського газу?

При цьому не потрібно бути камікадзе. Просто треба бути чесною людиною і патріотом. Але не на словах.

 

Голова

Держпідприємництва України                                   М. Бродський


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів