У Державній регуляторній службі діє робоча група з дерегуляції сфери поводження з тарою та упаковкою - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
неділя | 22.07.2018
Профільні робочі групи > Тара і пакувальні матеріали

У Державній регуляторній службі діє робоча група з дерегуляції сфери поводження з тарою та упаковкою

23.01.2015
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

22 січня в Державній регуляторній службі відбулося перше засідання профільної робочої групи з питань урегулювання поводження з тарою і пакувальними матеріалами та відпрацьованими мастилами


До роботи долучилися вагомі представники ринку переробки вторинної сировини, зокрема Українська пакувально-екологічна коаліція, Українське виробничо-екологічне об’єднання «Укрвторма», асоціація «Укрекоальянс», асоціація підприємств скляної промисловості «Скло України», представники бізнесу, що стикаються з проблемою утилізації тари, міжнародні бізнес інституції та представники зацікавлених державних органів.

Учасники одностайно висловилися за невідкладне скасування постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2001 №915 «Про впровадження системи збирання, заготівлі та утилізації відходів як вторинної сировини». Цей документ разом з рядом відомчих наказів створили умови для реалізації корупційної схеми за участі ДП «Укрекоресурси», при якій бюджет щорічно недоотримає близько 300 млн. грн.

Голова Служби Ксенія Ляпіна зазначила: «Ми повинні конкретними цифрами довести Кабінетові Міністрів України необхідність термінового скасування Постанови № 915» та запропонувала учасникам робочої групи направляти відповідну аналітичну та статистичну інформацію до секретаріату профільної робочої групи електронною поштою на адресу: shpylova@dkrp.gov.ua.

Крім того, в ході вирішення організаційних питань подальшої роботи групи учасники домовились працювати в двох підгрупах:

- з питань поводження з тарою і упаковкою;

- з питань поводження з відпрацьованими паливно-мастильними матеріалами.

Наступне засідання профільної робочої групи з проблемних питань переробки вторинної сировини буде присвячене питанням ліцензування та дозвільної системи – які документи дозвільного характеру є зайвими та мають бути скасовані, а отримання яких можна здійснювати за декларативним принципом.

 

Додатково: Формуються профільні робочі групи при Державній регуляторній службі


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів