У Державній регуляторній службі України діє робоча група з дерегуляції сфери пожежної безпеки - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
неділя | 22.07.2018
Профільні робочі групи > Пожежна безпека

У Державній регуляторній службі України діє робоча група з дерегуляції сфери пожежної безпеки

06.02.2015
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

5 лютого в Державній регуляторній службі відбулося перше засідання профільної робочої групи з виявлення проблемних питань у сфері пожежної безпеки


 

Під час зустрічі було окреслено реальні проблеми у сфері пожежної безпеки та окреслено шляхи їх вирішення. Свої пропозиції висловили представники Всеукраїнської громадської організації «Український союз пожежної та техногенної безпеки», Компанії WatsonsУкраїна, Всеукраїнської громадської організації «Асоціація інженерів пожежної безпеки», Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі», Асоціації «Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів України», Української асоціації скрапленого газу та інші.

Підприємці зазначили про те, що наявна законодавча база містить значний ряд явно застарілих правових норм, що не відповідають реаліям сьогодення та не адаптовані до тих змін, які відбулися в сфері пожежної безпеки. У зв’язку з цим, зазначені норми потребують невідкладного перегляду з урахуванням міжнародних стандартів, а також приведеннязаконодавчих та нормативно-правових актіву сфері пожежної безпеки до директив і стандартів ЄС.

За результатами засідання профільної робочої групи учасники домовилися створити робочу групу експертів (5-7 осіб), які будуть опрацьовувати пропозиціїз удосконалення та унормування правової бази у сфері пожежної безпеки, в тому числі з врахуванням закордонного досвіду.

Для вирішення нагальних проблемних питань у сфері пожежної безпеки Першим заступником Голови Служби Володимиром Загороднім було  запропоновано розпочати конструктивну роботу над удосконаленням правового поля у цій сфері та оперативно направляти на адресу координатора профільної робочої групи свої пропозиції для подальшого узагальнення Службою тапошуку ефективних шляхів їх вирішення.

Координатор профільної робочої групи від Державної регуляторної служби України – Валентина Зайвенко (тел.: 2263264, e-mail: zaivenko@dkrp.gov.ua).

Очікуємо на ваші пропозиції з урегулювання проблем у сфері пожежної безпеки та нагадуємо, що у подальшому ви можете долучитися до роботи групи.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів