У Державній регуляторній службі функціонує робоча група з питань розвитку будівельної галузі - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
неділя | 22.04.2018
Профільні робочі групи > Будівельна галузь

У Державній регуляторній службі функціонує робоча група з питань розвитку будівельної галузі

10.02.2015
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

9 лютого у Державній регуляторній службі відбулося засідання робочої групи з питань розвитку будівельної галузі


Участь у заході взяли представники громадських та професійних об’єднань у будівельній галузі, зокрема представники Федерації роботодавців України у сфері житлово-комунального господарства, Асоціації експертів будівельної галузі України, Конфедерації будівельників України, Будівельної палати України, Національного об’єднання архітекторів України, проекту «Easy Business». Від державних органів були представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Державної архітектурно-будівельна інспекції.

На заході обговорювалися проблеми галузі, з якими стикаються забудовники при провадженні будівельної діяльності, зокрема щодо отримання дозвільних документів, здійснення контролю у сфері містобудування, висловлювалися пропозиції щодо шляхів удосконалення державного регулювання галузі будівництва.

Учасники засідання наголосили на необхідності посилення ролі саморегулівних організацій, які б змогли забезпечити відповідальність забудовників за створювані архітектурні об’єкти та проводили контроль у будівництві.

Результатом діяльності робочої групи має стати пакет пропозицій щодо проведення дерегуляції у будівельній галузі.

З додатковими пропозиціями щодо роботи профільної робочої групи з питань розвитку будівельної галузі можна звернутися до координатора цієї групи – Козиренка Сергія: тел.: 254 58 46; e-mail: kozyrenko@dkrp.gov.ua


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів