Підприємці завжди можуть звертатися за роз’ясненнями до громадських рад при ОДА - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
неділя | 22.04.2018
Київська область

Підприємці завжди можуть звертатися за роз’ясненнями до громадських рад при ОДА

20.03.2015
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

19 березня завідувач сектору представництва Держпідприємництва у Київській області Оксана Круліковська взяла участь у спільному розширеному засіданні координаційної ради з питань розвитку підприємництва при Київській ОДА та регіональної ради підприємців у Київській області


 

Засідання проходило під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри.

Участь у засіданні взяли перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігор Самойлов, заступник начальника головного управління Державної фіскальної служби у Київській області Сергій Трифонов, представники регіональної ради підприємців у Київській області, підприємці регіону.

Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігор Самойлов представив увазі присутніх звіт щодо результатів виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Київській області за 2013-2014 рр. Також він доповів про проект Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Київській області на 2015-2016 рр.

Під час свого виступу Ігор Самойлов поінформував присутніх про ідею створення довідника підприємств Київської області, де у розширеному форматі буде подана інформація не лише про місцезнаходження та фізичну адресу, але й чітка зорієнтованість на предмет випуску продукції підприємством та вказуватиметься індекс адаптації продукції під вимоги ЄС.

З приводу діяльності рад підприємців у Київській області, до обговорення долучився перший заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе, зазначивши, що усі проблемні питання, які виникають у представників бізнесу з приводу їх професійної діяльності, необхідно виносити на засідання. Адже саме існування та діяльність таких громадських організацій при облдержадміністрації, покликана допомагати у вирішенні питань бізнесових кіл.

У цьому напрямку було вирішено проводити роз’яснювальну роботу серед представників бізнесу, задля більшого залучення зацікавлених підприємств до обговорень. Було також запропоновано збільшити чисельність складу ради підприємців та залучати до цієї спільної справи більше зацікавлених осіб.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів