У Дніпровському районі Києва відбулося чергове засідання Координаційної ради розвитку малого та середнього підприємництва - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
м. Київ

У Дніпровському районі Києва відбулося чергове засідання Координаційної ради розвитку малого та середнього підприємництва

09.04.2015
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

 
Засідання проходило 8 квітня під головуванням заступника голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Алли Загородньої.
 
У вступному слові Алла Загородня наголосила, що ритмічність проведення таких зібрань, як і їхня тематика, можуть бути відкориговані членами Координаційної ради на свій смак і розсуд. Адже головне – щоби підприємницькі кола нашого району були вчасно поінформовані з актуальних питань своєї діяльності, й відчували щодо неї дієву підтримку з боку влади.
 
Ганна Соломатіна, завідувач сектору представництва Державної регуляторної служби у місті Києві, член Координаційної ради, зазначила, що Київською міською державною адміністрацією завершується розробка Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд, що обов’язково проходить через громадські слухання. Як відомо, перевірки бізнесу, рішенням Кабінету Міністрів України, заборонені й можливі лише за наявності таких можливих підстав – із дозволу Уряду, за власної ініціативи підприємців або в рамках провадженої кримінальної справи. Суттєвий вплив на підприємців залишається хіба що у Державної фіскальної служби.
 
Також, продовжила Ганна Жоржівна, скасовується ряд обмежень на переведення житлових приміщень у нежитлові – під надання комерційних послуг населенню. Головне тут – не порушувати існуючих несучих конструкцій будівлі. Що ж до фактів утворення конфліктних стосунків між підприємцем і місцевими мешканцями, то, на думку Ганни Жоржівни, такі питання варто виносити на громадські слухання: один-два-три громадських осуди підприємцю – і він здасться та підкориться впливу людей.
 
Загалом, упродовж більш ніж двох годин засідання Координаційної ради розвитку малого та середнього підприємництва Дніпровського району відбувалася жвава й зацікавлена дискусія з актуальних для присутніх осіб питань, у якій узяли участь:

заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Алла Загородня, начальник відділу з питань промисловості, підприємництва та регуляторної політики Григорій Лобач, начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Сергій Сергійчук, начальник відділу з питань власності Вадим Майоров, начальник Дніпровського районного Центру надання адміністративних послуг Віктор Довбах, начальник відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців районного управління юстиції Євген Карпенко, начальник Дніпровського відділу Деснянського міжрайонного управління Держсанепідслужби міста Києва Роман Красножон, громадський діяч Михайло Кругляк, Василь Слюсаренко – від «Спілки кооператорів України» та інші.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів