На Житомирщині презентовано програму USAID «Лідерство в економічному врядуванні» - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Житомирська область

На Житомирщині презентовано програму USAID «Лідерство в економічному врядуванні»

10.06.2015
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

5 червня 2015 року координатори Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) на чолі з директором програми Тамарою Соляник обговорили з представниками місцевої влади та підприємцями області питання майбутнього співробітництва.

Метою програми є покращення середовища для ведення малого та середнього бізнесу, об’єднавши для цього зусилля представників бізнесу, влади та громадянського суспільства.

Ціль Програми USAID ЛЕВ на регіональному рівні - проведення спеціалізованих семінарів, тренінгів та круглих столів як для представників бізнес-середовища, так і представників державної влади, проведення регіонального конкурсу на розробку «дорожніх карт» реформ.

На зустрічі презентовано завдання та основні напрями діяльності Програми.  Існуючі перешкоди для розвитку малого та середнього бізнесу на Житомирщині та в Україні в цілому, підприємці обговорили з представниками влади та координаторами Програми.

Представниками ДРС Галицьким В.С. та Ведіщевим М.О. звернуто увагу присутніх на законодавчі механізми проведення перегляду регуляторних актів.

Озвучено пропозиції та рекомендації, які команда Програми збирає від підприємців з усіх куточків України. Рекомендації допоможуть у визначенні основних правових, нормативних та адміністративних заходів, які мають на меті покращення бізнес-середовища МСП в Україні.

По завершенню зустрічі перший заступник Голови облдержадміністрації  Геннадій Дмитренко запропонував підприємцям вести подальшу роботу в он-лайн режимі: кожен бажаючий зможе відправити свої пропозиції на електрону адресу департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва та отримати відповідь. Також будуть проходити зустрічі підприємців, представників влади та організацій для обговорення нагальних проблем малого та середнього бізнесу.

 


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів