Протокол № 2 засідання Ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Державній регуляторній службі України - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
неділя | 22.04.2018
Громадська рада > Ініціативна група

Протокол № 2 засідання Ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Державній регуляторній службі України

08.10.2015
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

ПРОТОКОЛ № 2

засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів
для формування складу Громадської ради при
Державній регуляторній службі України

 

м. Київ                                                                                                     10 вересня 2015 р.

 

Час проведення: з 10.00 до 12.00

 

Місце проведення: м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, 6-й поверх, актова зала Державної регуляторної служби України

 

Присутні: члени ініціативної групи (Биковець В.М., Доротич С.І., Зайвенко В.Г., Козиренко С.П., Котляр Т.М., Папіровий Ю.М., Платкевич Б.С., Пліва О.А., Строкач О.М.)

 

Запрошені: Красовський О.О.

 

1. СЛУХАЛИ: Щодо порядку денного засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Державній регуляторній службі України

 

ВИСТУПИЛИ:

Козиренко С.П. запропонував схвалити наступний порядок денний засідання ініціативної групи:

1. Інформація секретаря ініціативної групи.

2. Розгляд та аналіз документів, отриманих від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах для формування складу Громадської ради при Державній регуляторній службі України.

3. Призначення дати, часу і місця проведення наступного засідання ініціативної групи.

 

ВИРІШИЛИ:

Схвалити зазначений порядок денний засідання ініціативної групи                          з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Державній регуляторній службі України

 

ГОЛОСУВАЛИ:

ЗА – одноголосно

Рішення прийнято.

 

2. СЛУХАЛИ: Інформацію секретаря ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Державній регуляторній службі України.

 

ВИСТУПИЛИ:

Козиренко С.П. поінформував, що від інститутів громадянського суспільства приймалися заяви та додані до них документи на участь в установчих зборах для формування складу Громадської ради при ДРС. Зазначені матеріали приймалися особисто, поштою та електронною поштою.

Інститути громадянського суспільства делегували 57 представників для участі в установчих зборах. Всі отримані документи зареєстровані по мірі їх надходження і подаються для розгляду на засіданні ініціативної групи.

 

ВИРІШИЛИ:

Інформацію взяти до відома та приступити до розгляду та аналізу поданих документів.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

ЗА – одноголосно

Рішення прийнято.

 

3. СЛУХАЛИ: Щодо розгляду та аналізу документів, отриманих від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах для формування складу Громадської ради при Державній регуляторній службі України.

 

ВИСТУПИЛИ:

Биковець В.М. уточнив, що Типове положенням про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», містить чіткі вимоги до документів, які подаються для участі в установчих зборах до ініціативної групи. Тому ініціативна група повинна уважно перевіряти документи, подані інститутами громадянського суспільства, на відповідність встановленим вимогам.

Крім того, варто звернути увагу, що до складу Громадської ради можуть бути обрані представники ІГС, які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю ДРС, та в статуті яких визначені відповідні цілі і завдання. Відтак, кандидати повинні зазначати в інформації про результати діяльності інституту громадянського суспільства не декларативні і статутні напрямки діяльності, а наводити приклади реальної роботи.

Козиренко С.П. повідомив, що документи, надані громадською спілкою «Асоціація власників малого та середнього бізнесу м. Києва» та громадською спілкою «Асоціація власників малого та середнього бізнесу «Центр», адресовані ініціативній робочій групі з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства з формування нового складу Громадської ради при Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Відтак, Козиренко С.П. запропонував звернутися до вищезазначених інститутів громадянського суспільства з проханням привести подані документи у відповідність до вимог Типового положення, зокрема, надати визначений Типовим положенням перелік документів ініціативній групі з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Державній регуляторній службі України.

Крім того, за результатами перевірки документів Биковець В.М. звернув увагу присутніх на те, що інформація про результати діяльності ГО «Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління» у сфері, пов’язаній із діяльністю Державної регуляторної служби України, потребує уточнення.

 

ВИРІШИЛИ:

Звернутися до громадської спілки «Асоціація власників малого та середнього бізнесу м. Києва» та громадської спілки «Асоціація власників малого та середнього бізнесу «Центр» з проханням привести подані документи у відповідність до вимог Типового положення, зокрема, надати визначений Типовим положенням перелік документів ініціативній групі з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Державній регуляторній службі України протягом семи календарних днів.

Звернутися до громадської організації «Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління» з проханням надати ініціативній групі протягом семи календарних днів додаткові відомості про проведені заходи, зокрема, щодо круглого столу (програму заходу, коло учасників, анонс, висвітлення результатів тощо) та практичних результатів співпраці з Національною академією державного управління при Президентові України, а також надати для ознайомлення оригінал (або належним чином засвідчену копію) статуту громадської організації (у частині цілей та завдань діяльності).

 

ГОЛОСУВАЛИ:

ЗА – 8

ПРОТИ – 0

УТРИМАЛИСЬ – 1

Рішення прийнято.

4. СЛУХАЛИ: Призначення дати, часу і місця проведення наступного засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Державній регуляторній службі України.

 

ВИСТУПИЛИ:

Пліва О.А. запропонував провести наступне засідання ініціативної групи            23 вересня 2015 року об 11.00  у приміщенні ДРС (за сім днів до проведення установчих зборів).

 

ВИРІШИЛИ:

Провести наступне засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Державній регуляторній службі України 23.09.2015 р. об 11.00 у актовій залі Державної регуляторної служби України.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

ЗА – одноголосно

Рішення прийнято.

 

Голова ініціативної групи                                                            В.М. Биковець

 

Секретар ініціативної групи                                                        С.П. Козиренко

Читайте також:

Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів