Підприємці і влада у Запорізькій області обговорили зміни до податкового законодавства України - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
понеділок | 23.07.2018
Запорізька область

Підприємці і влада у Запорізькій області обговорили зміни до податкового законодавства України

20.11.2015
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Обговоренню змін до податкового законодавства було присвячене засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва 18 листопада 2015.

Участь у заході взяли перший заступник голови обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Елла Слепян, президент ЗТПП Володимир Шамілов, завідувач Сектору ДРС у Запорізькій області Олександр Мунтянов, як член координаційної ради, представники підприємництва та громадськості регіону.

Учасники розглянули зміни до двох законопроектів, запропоновані Міністерством фінансів України та Комітетом Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Обидва проекти передбачають повноцінне впровадження електронного кабінету платника податків, створення інституту податкових консультантів та перехід до нової структури фіскальних органів. Згідно з нововведеннями, податкові інспекції будуть здійснювати тільки сервісні функції натомість позбавлені функції податкового контролю. Розглянувши всі переваги та недоліки цих законопроектів, учасники координаційної ради вирішили підтримати тільки документ, запропонований Комітетом Верховної Ради України з питань податкової та митної політики з урахуванням обговорених на засіданні пропозицій. Підтримали їх і представники обласної влади.

«У першу чергу українцям потрібна податкова амністія. Саме вона має дати поштовх для виведення з тіні вітчизняного бізнесу. Другим кроком має стати знищення корупції та детальний контроль за всіма посадовцями. Крім цього, окремо для всіх порушників має бути створено жорстку систему штрафів. Тільки таким чином наша країна може прийти до демократизації оподаткування та створення сприятливих умов для розвитку чесного бізнесу», - підкреслив перший заступник голови обласної державної адміністрації Костянтин Бриль. 


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів