На Житомирщині презентували портал державних послуг iGov.org.ua - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Житомирська область

На Житомирщині презентували портал державних послуг iGov.org.ua

23.12.2015
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

22 грудня в Житомирі відбулась презентація порталу державних послуг iGov.org.ua. 

На платформі iGov державні послуги переводяться в електронну форму. Ідея цього волонтерського проекту досить проста — якщо послугу перевести на електронні рейки, від цього виграють всі. Громадянам буде непотрібно фізично контактувати з чиновниками, а якщо все ж необхідно кудись підійти, то на конкретний час, а не “за домовленістю”, або займаючи чергу зранку.

У чиновників, дії яких контролюються електронною системою, зменшуються можливості для необґрунтованих відмов або затягувань. У керівників державних органів, в свою чергу, з'являється можливість оптимізувати штат чи перевести чиновників на більш ефективну роботу — тому, як часто ІТ-система може замінити цілу армію співробітників. Портал покликаний боротися з корупцією, економити час українців та підвищувати ефективність роботи чиновників.

Громадськість Житомирщини, присутні на презентації відзначили актуальність реалізації проекту на території Житомирської області, висловили пропозиції та зауваження до роботи порталу.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів