На Житомирщині презентували систему електронних державних закупівель ProZorro - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Житомирська область

На Житомирщині презентували систему електронних державних закупівель ProZorro

12.02.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

11 лютого в Житомирі відбулась презентація Системи електронних державних закупівель ProZorro.

Команда пілотного проекту з реформування державних закупівель представила електронні торгівельні майданчики, які надають доступ до системи ProZorro

Основною метою системи є забезпечення прозорості процесу державних закупівель, підвищення довіри бізнесу та боротьба з корупцією. Як зазначалося під час зустрічі, серед переваг даної системи є спрощення доступу малого і середнього бізнесу до державних торгів, економія бюджетних коштів та забезпечення громадського контролю за процесом торгів.

Розробники проекту зазначають: система вже довела свою ефективність. Півмільярда заощаджених публічних коштів – вагомий аргумент на її користь.

«В тих регіонах, де вже починає впроваджуватися система ProZorro, з’являється інтерес бізнесу, адже він бачить відкритий ринок та прозорі правила гри»,- говорить Христина Гуцало, координатор проекту.

Отож, система побудована таким чином, щоб забезпечити прозорість процесу держзакупівель і створити механізми боротьби з корупцією. У сьогоднішніх економічних та соціальних умовах важливим кроком є економія бюджетних витрат через створення або розширення реальної конкуренції.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів