Чотири міста Запорізького регіону отримуватимуть міжнародну технічну та фінансову допомогу до 2020 року - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
понеділок | 23.07.2018
Запорізька область

Чотири міста Запорізького регіону отримуватимуть міжнародну технічну та фінансову допомогу до 2020 року

18.02.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Під керівництвом в.о. голови облдержадміністрації Костянтина Бриля 17 лютого 2016 року відбулося засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва. У заході також взяли участь: директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Елла Слепян, віце-президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) Олександр Головко, президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов, завідувач Сектору ДРС у Запорізькій області Олександр Мунтянов, як член координаційної ради, експерти проекту ПРОМІС.

Учасники обговорили питання реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» у Запорізькій області.

Як зазначив головний експерт з розвитку бізнесу проекту «Партнерство для розвитку міст» Валерій Кокоть, чотири міста Запорізької області, а саме: Енергодар, Мелітополь, Бердянськ та Запоріжжя увійшли до програми проекту. Нині експертами ПРОМІС планується розробка плану впровадження проекту на термін з квітня 2016 по грудень 2020 років. Проект ПРОМІС упроваджується Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки уряду Канади.

Головними компонентами діяльності проекту стануть демократичне врядування, розвиток та підтримка малих і середніх підприємств,  поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчої співпраці.

Крім того, увага приділятиметься питанням зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного врядування та прискорення економічного розвитку. В першу чергу, це планується зробити через підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого розвитку, створення сприятливого середовища для розвитку бізнесу, а також підтримку процесу децентралізації влади та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному і національному рівнях. Окрему увагу буде приділено питанням інтеграції екологічної збалансованості, а також гендерної рівності. До першочергових заходів увійдуть створення дорадчих комітетів на рівні міст-учасників проекту, ідентифікація їх специфічних проблем та оцінка бізнес клімату в регіоні. З боку влади області Костянтин Бриль підкреслив важливість розробки стратегічних планів стосовно залучення інвестицій.

«Нині влада області звертає увагу на кожну можливість позабюджетного фінансування та залучення інвестицій до регіону. Особливо це актуально в аспекті проведення реформи децентралізації. Ми визначили головні проблемні питання наших перших об’єднаних територіальних громад і можемо сміливо працювати у напрямку їх вирішення. Звичайно, в першу чергу, громади наголошують на необхідності залучення інвесторів. А проект ПРОМІС надає саме такі можливості. Тож головним завданням для обласної влади стане створення сприятливих умов для розвитку всіх інвестиційних проектів», - підкреслив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів