23 лютого відбудеться засідання робочої групи Громадської ради при ДРС з обговорення питання удосконалення механізму залучення громадськості до формування та реалізації державної регуляторної політики - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
неділя | 22.04.2018
Громадська рада > Анонси

23 лютого відбудеться засідання робочої групи Громадської ради при ДРС з обговорення питання удосконалення механізму залучення громадськості до формування та реалізації державної регуляторної політики

22.02.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

23 лютого 2016 року об 11.00 у приміщенні Державної регуляторної служби України (м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, каб. 311) відбудеться засідання робочої групи Громадської ради при ДРС з обговорення питання удосконалення механізму залучення громадськості до формування та реалізації державної регуляторної політики.

У ході засідання робочої групи пропонується обговорити питання посилення прав та повноважень представників бізнесу у формуванні та реалізації регуляторної політики на центральному та місцевому рівнях, а також підготувати відповідні пропозиції (проекти нормативно-правових актів).

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора робочої групи Валерія Вєтрова (тел.: (096) 373 58 26; e-mail: vetrovvalerii@gmail.com).


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів