На Житомирщині відбулася зустріч представників малого і середнього бізнесу з бізнес-омбудсменом - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Житомирська область

На Житомирщині відбулася зустріч представників малого і середнього бізнесу з бізнес-омбудсменом

03.03.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

2 березня в Житомирській облдержадміністрації відбулася зустріч бізнес-омбудсмена України Альгідраса Шемети з керівництвом регіону,  представниками малого і середнього бізнесу, органами державної влади. Участь у заході взяв представник ДРС у Житомирській області. Йшлося про можливості ради бізнес-омбудсмена  у вирішенні спірних питань між підприємцями та різними гілками влади, фіскальними, правоохоронними органами.

«Різним підприємствам ми допомогли досягнути позитивного результату в спорах з державними органами. Тільки фінансовий ефект нашої роботи складає близько 3 млрд грн. Це гроші, які отримані після ануляції результатів фінансових інспекцій, відміни штрафів. Також ми посприяли у виданні ліцензій на бізнес, досягли навіть закриття кримінальних справ. І ті підприємці, яким ми допомогли, вдячні нам», – розповів бізнес-омбудсмен України.

Інша сфера діяльності – це системні рекомендації, які готує Рада бізнес омбудсмена. Вже розроблено 6 інформаційних «пакетів», які включають в себе і аналіз податків, і конкретні юридичні напрацювання щодо змін в законодавстві, і системний звіт по відшкодуванню заробітних плат мобілізованим учасникам АТО.

«Основна наша ціль – досягнути впровадження в життя того, що ми рекомендуємо, за допомогою змін до законодавства та підзаконних актів. А також паралельно розробляти рекомендації по тим питанням, що піднімались в Житомирі, – наголошує Альгірдас Шемета. – У нас в планах перегляд системи будівництва, документів та дозволів, пов’язаних з цим. А також втілення цих рекомендацій в реальне життя».

Під час зустрічі бізнес-омбудсмен та підприємці поспілкувалися у форматі «питання-відповіді», обговоривши існуючі проблеми бізнесу області та можливі варіанти їх вирішення.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів