У Києві обговорили проблемні питання приєднання до електромереж та мереж газопостачання у Київській області - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
неділя | 22.04.2018
Київська область

У Києві обговорили проблемні питання приєднання до електромереж та мереж газопостачання у Київській області

12.03.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

10 березня відбулось спільне розширене засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва при Київській облдержадміністрації та регіональної ради підприємців у Київській області, на якому була також присутня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Київській області Оксана Круліковська.

На засіданні були презентовані проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2016 рік та проект Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Київській області на 2016-2018 роки. Пропозиції до проектів цих програм можна надсилати Київській облдержадміністрації.

Крім того, обговорювались проблеми підприємців, які виникають при приєднанні до електромереж та мереж газопостачання, а ксперти Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» представили фінансову модель, яка запроваджує прозоре ціноутворення на послуги приєднання до електромереж.

Всі зацікавлені особи можуть долучитися до цієї роботи.

 


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів