На Луганщині відбувся семінар по впровадженню М-тесту - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Луганська область

На Луганщині відбувся семінар по впровадженню М-тесту

14.03.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Днями у м. Сєвєродонецьку завідувачем Сектору Державної регуляторної служби в Луганській області спільно з працівниками Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму обласної держадміністрації проведено навчальний семінар з питання застосування оновленої методології проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 (зі змінами від 16.12.2015 № 1151).

У роботі семінару взяли участь спеціалісти структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення.

Метою семінару було підвищення професійного рівня фахівців області, які займаються розробкою проектів регуляторних актів.

Під час семінару було представлено дві презентації з наступних тем: «Методика проведення аналізу регуляторного впливу регуляторного акту: зміни та етапи проведення аналізу (огляд класичних помилок при здійсненні АРВ)»  та «М-Тест як складова аналізу регуляторного впливу: структура та приклади застосувань».

За результатами роботи семінару досягнуто домовленості щодо проведення у подальшому навчальних семінарів, надання консультацій та практичної допомоги.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів