У Харкові навчали проведенню М-тесту працівників виконкому Харківської міської ради та представників бізнес-асоціацій - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Харківська область

У Харкові навчали проведенню М-тесту працівників виконкому Харківської міської ради та представників бізнес-асоціацій

16.03.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

15 березня у Харкові Сектором Державної регуляторної служби в Харківській області проведено черговий етап з навчання по застосуванню М-тесту при здійсненні аналізу регуляторного впливу серед державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та представників бізнес-асоціацій.

На цей раз у заході прийняли участь: працівники Сектору ДРС у Харківській області, посадові особи виконкому Харківської міської ради, відповідальні за здійснення регуляторної діяльності, керівники громадських об’єднань малого та середнього бізнесу, бізнес-асоціацій, професійних спілок підприємців Харкова.

Метою семінару було підвищення професійного рівня фахівців міськвиконкому з питань застосування оновленого порядку проведення аналізу регуляторного впливу та М-тесту, як його складової та забезпечення діалогу між органом місцевого самоврядування та бізнес-спільнотою Харкова.

Під час проведення заходу на конкретних прикладах було продемонстровано порядок проведення аналізу регуляторного впливу проекту регуляторного акту, були визначені типові помилки, які допускають органи місцевого самоврядування, визначена роль бізнес-спільноти при проведенні М-тесту.

Під час обговорення присутні визнали недостатнє законодавче регулювання та контроль за регуляторною діяльністю органів місцевого самоврядування, відсутність відповідальності за порушення принципів регуляторної політики з боку посадових осіб органів місцевого самоврядування.

За результатами роботи семінару досягнуто домовленості щодо проведення у подальшому навчальних семінарів, надання консультацій та практичної допомоги з питань здійснення регуляторної діяльності як органів місцевого самоврядування, так і бізнес-спільноти.

 

 


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів