На Житомирщині презентували М-тест - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Житомирська область

На Житомирщині презентували М-тест

18.03.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

18 березня в приміщенні департаменту економічного розвитку, торгівлі  та міжнародного співробітництва Житомирській облдержадміністрації відбулось засідання експертної ради з розподілу коштів обласного бюджету на виконання заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2015-2016 роки.

Під час засідання  учасники висловили свої пропозиції щодо заходів з підтримки підприємництва в 2016 році.

Присутніми представниками вишів запропоновано провести цикл інформаційно-консультаційних семінарів із залученням територіальних громад для студентів - потенційних  підприємців у майбутньому з питань застосування діючого законодавства з праці, пенсійного та податкового законодавства.

Експертами прийнято рішення щодо звернення до обласної ради з метою збільшення фінансування заходів з підтримки підприємництва з метою запровадження діяльності інформаційно-консультаційних центрів в області для діючих підприємств та початківців, на прикладі реалізованого в м. Коростень Житомирської області проекту за участі та підтримки Польської агенції з підтримки підприємництва.

Завідувачем сектору ДРС в ході засідання презентовано інструмент оцінки впливу регуляторних актів на малий бізнес — Тест малого підприємництва (М-тест). 


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів