На Харківщині провели навчання з практичного застосування нового порядку проведення АРВ в сфері житлово-комунального господарства - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Харківська область

На Харківщині провели навчання з практичного застосування нового порядку проведення АРВ в сфері житлово-комунального господарства

18.03.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

18 березня у приміщенні Сектору Державної регуляторної служби в Харківській області проведено робочу нараду з представниками Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації з питань практичного застосування новел законодавства з проведення аналізу впливу регуляторного актуна прикладі проекту рішення Харківської обласної ради.

У заході взяли участь працівники Сектору ДРС у Харківській області та представниками Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації.

Метою семінару було підвищення професійного рівня фахівців Харківської облдержадміністрації з питань практичного застосування оновленого порядку проведення аналізу регуляторного впливу та М-тесту, як його складової та забезпечення.

Під час проведення заходу на конкретному прикладі було продемонстровано порядок проведення аналізу регуляторного впливу проекту регуляторного акту, були визначені типові помилки, які допускають органи місцевого самоврядування, визначена роль бізнес-спільноти при проведенні М-тесту.

Під час обговорення були виявлені деякі вади оновленого порядку проведення аналізу регуляторного впливу. Так, при регулюванні діяльності неприбуткових суб’єктів господарювання, новели в методиці проведення аналізу регуляторного впливу практично не можливо застосувати, оскільки вони регулюють проведення відповідних розрахунків виключно щодо витрат суб’єктів підприємницької діяльності, до яких неприбуткові суб’єкти господарювання не відносяться.

За результатами роботи семінару досягнуто домовленості щодо проведення у подальшому навчальних семінарів, надання консультацій та практичної допомоги з питань здійснення регуляторної діяльності як місцевих органів виконавчої влади так і органів місцевого самоврядування.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів