У Краматорську відбулось засідання робочої групи з питань реформ та децентралізації органів місцевого самоврядування - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Донецька область

У Краматорську відбулось засідання робочої групи з питань реформ та децентралізації органів місцевого самоврядування

04.04.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

4 квітня у м. Краматорську  відбулось засідання робочої групи щодо об’єднання територіальних  громад, в якому взяла участь завідувач Сектору Державної регуляторної служби України в Донецькій області Олена Ростова.

Мета засідання - створення потужних, самостійних та самодостатніх територіальних громад за допомогою громадських організацій та активістів.

Більше трьох годин тривало засідання робочої групи з питань реформ та децентралізації органів місцевого самоврядування, яка розглядала питання внесення змін до Перспективного плану.

Як зазначив виконуючий обов'язки заступника голови обласної державної адміністрації Сергій Попов, який проводив нараду, серед тих 38 об'єднаних територіальних громад, що передбачені Перспективним планом, є чимало проблемних. Лише по десяти із них є добровільна згода мешканців та немає заперечень від юридичних органів.

У Слов'янському районі не можуть визначитися із Райгородком. Є кілька пропозицій щодо його майбутнього.

В Олександрівському районі пропонують замість двох, передбачених планом, об'єднаних громад створити одну, у географічних межах району.

Схожі проблеми і в Добропільському районі, Костянтинівському районі та м. Торецьку. Деякі пропозиції корегування Перспективного плану вимагають іще й змін адміністративно-територіальних меж, що не належить до компетенції обласної влади.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів