Запорізькі підприємці обговорили актуальні питання бізнесу - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
понеділок | 23.07.2018
Запорізька область

Запорізькі підприємці обговорили актуальні питання бізнесу

22.04.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

21 квітня під головуванням Директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Елли Слепян відбулося засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Участь у ній взяли більшість членів ради, Президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов, завідувач Сектору ДРС у Запорізькій області Олександр Мунтянов, як член координаційної ради, представники податкової інспекції та представники державною службою з надзвичайних ситуацій України.

Учасники заходу розглянули питання щодо порядку та строків перереєстрації підприємців і касових апаратів, внесення відповідних змін до державних реєстрів у зв’язку з перейменуванням вулиць.

Представники Головного управління ДФС у Запорізькій області повідомили, що буде підготовлено запит до Державної фіскальної служби України щодо надання податкової консультації, яку потім буде розповсюджено серед суб’єктів підприємництва в області.

Під час засідання  також порушувалося питання стосовно визначення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки. Так, якщо підприємець має кілька об’єктів із різним ступенем ризику, то всі об’єкти перевіряються з періодичністю більш високого ступеня.

«Державною службою з надзвичайних ситуацій України вже підготовлено проект постанови Кабінету Міністрів України для врегулювання спірних питань з цього приводу», – повідомив заступник начальника Головного управління з державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту ГУ ДСНС України у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Олександр Назаров.

Крім цього, було обговорено питання щодо реалізації заходів з інформаційної підтримки проекту «Купуй запорізьке - обирай своє».


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів