У Харкові провели навчання з проведення М-тесту для посадовців виконавчих органів - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Харківська область

У Харкові провели навчання з проведення М-тесту для посадовців виконавчих органів

22.04.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

21 квітня у сесійному залі Харківської міської ради за ініціативою Державної регуляторної служби України та керівництва виконавчого комітету Харківської міської ради Сектором Державної регуляторної служби в Харківській області було проведено навчальнийсемінар на тему «Особливості проведення АРВ органами місцевого самоврядування з урахуванням змін, передбачених постановою КМУ від 16.12.2015р. №1151».

У заході взяли участь: працівники Сектору ДРС у Харківській області,керівники підрозділів та посадові особи, відповідальні за здійснення регуляторної діяльності в структурних підрозділах виконавчого комітету Харківської міської ради, керівник регіональної Ради підприємців Харківської області.

Завідувач Сектору ДРС у Харківській області докладно розповів про зміни до Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту (постанова КМУ від 16.12.2015 № 1151), які набули чинності з 15 березня 2016р.

Особливу увагу присутніх було звернуто до Порядку проведення Тесту малого підприємництва (М-тесту) та ролі громадськості у прийнятті владою регуляторних рішень.

Було зазначено, що ключовою відмінністю прийнятих Урядом змін  є обов’язковість числових розрахунків вигод та витрат як суб’єктів господарювання, так і органів державної влади при запровадженні і реалізації регуляторного акту.

На заході було вирішено, що на перших кроках застосування оновленого Аналізу регуляторного впливу та М-Тесту при підготовці проектів регуляторних актів Харківської міської ради та її виконавчих органів, територіальний орган ДРС у Харківській області буде методологічно супроводжувати процес розробки Аналізу регуляторного впливу та проведення М-Тесту.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів