На Житомирщині навчали практичному застосуванню нового регуляторного інструменту – М-тесту - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Житомирська область

На Житомирщині навчали практичному застосуванню нового регуляторного інструменту – М-тесту

28.04.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Важливим напрямком роботи органів місцевого самоврядування є розробка місцевих регуляторних актів та моніторинг їх впливу.

З 15 березня 2016 року в дію вступила Постанова КМУ від 16.12.2015 р. № 1151 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 р. № 308», яка передбачає, що проекти регуляторного акту та аналіз їх впливу супроводжуватимуться цифровими розрахунками як загального регуляторного впливу, так і М-тестом. В зв’язку з цим виникла  потреба в обговоренні даних нововведень між розробниками місцевих регуляторних актів, представниками фіскальної служби, статистики, підприємцями та громадськістю.  

Днями, за ініціативою управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради та сприяння Державної регуляторної служби України, проведено семінар на тему: «Практичне застосування нового  регуляторного інструменту – М-тесту», в якому взяли участь представники органів місцевого самоврядування м. Коростеня та Коростенського району, депутати міської ради, представники бізнесу, громадських організацій, фахівці Коростенської ОДПІ та управління статистики.

Фахівець Сектору Державної регуляторної служби в Житомирській області Максим Ведіщев провів семінар на високому професійному рівні, доступно роз’яснив усі нововведення щодо здійснення регуляторної політики органами місцевого самоврядування, проведення аналізів регуляторного впливу, в тому числі і застосування М-тесту, відповів на питання учасників заходу.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів