У Харкові пройшов черговий етап навчання з проведення М-тесту для посадовців районних держадміністрацій та Харківської облдержадміністрації - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Харківська область

У Харкові пройшов черговий етап навчання з проведення М-тесту для посадовців районних держадміністрацій та Харківської облдержадміністрації

13.05.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Відповідно до програми навчання у Харківській області по підготовки аналізу регуляторного впливу регуляторного акту серед державних службовців та представників бізнес-асоціацій, 11 травня в Харківській облдержадміністрації за ініціативою Державної регуляторної служби України та керівництва Харківської облдержадміністрації за підтримкою Харківської обласної ради Сектором Державної регуляторної служби в Харківській області було проведено навчальний семінар на тему «Практичне застосування методики проведення АРВ місцевими органами влади з урахуванням змін, передбачених постановою КМУ від 16.12.2015р. №1151».

У заході прийняли участь: працівники Сектору ДРС у Харківській області, керівники підрозділів та посадові особи, відповідальні за здійснення регуляторної діяльності в структурних підрозділах Харківської облдержадміністрації, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування Харківської області, керівник регіональної Ради підприємців Харківської області, підприємці.

Завідувач Сектору ДРС у Харківській області докладно розповів про зміни до Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту (постанова КМУ від 16.12.2015№ 1151), які набули чинності з 15 березня 2016р.

Особливу увагу присутніх було звернуто до Порядку проведення Тесту малого підприємництва (М-тесту) та ролі громадськості у прийнятті владою регуляторних рішень.

Було зазначено, що ключовою відмінністю прийнятих Урядом змін  є обов’язковість числових розрахунків вигод та витрат як суб’єктів господарювання, так і органів державної влади при запровадженні і реалізації регуляторного акту.

На заході було вирішено, що на перших кроках застосування оновленого Аналізу регуляторного впливу та М-Тесту при підготовці проектів регуляторних актів Харківської облдержадміністрації, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування області, територіальний орган ДРС у Харківській області буде методологічно супроводжувати процес  розробки Аналізу регуляторного впливу та проведення М-Тесту з метою створення бази якісних регулювань Харківської області.

Наступним етапом навчання планується проведення серії семінарів із представниками бізнес-громадськості та адвокатськими об’єднаннями.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів