На Запоріжжі розвивають зелений туризм - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
понеділок | 23.07.2018
Запорізька область

На Запоріжжі розвивають зелений туризм

19.05.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

18 травня у зеленій садибі села Петрополь Запорізької області було проведено координаційну раду з питань розвитку підприємництва.

Перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Дмитро Давтян, на базі сільської «зеленої» садиби у селі Петрополь, Запорізького району, Запорізької області провів виїзне засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва, головним порядком денним якого було питання популяризації та сприяння розвитку сільського (агро) зеленого туризму в Запорізькій області. Участь у ній взяли більшість членів ради, Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Елла Слепян, керівник Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області Володимир Степаненко, завідувач Сектору ДРС у Запорізькій області Олександр Мунтянов, як член координаційної ради.

Гостей приймав особисто сам власник садиби, молодий підприємець Борис Ігнатко, який протягом декілька років будував її. Садиба має назву AQUAZOO. Садиба вже рік працює для запорізьких, українських та закордонних туристів. Перш за все, метою створення особистого селянського господарства АКВАЗОО-ПЕТРОПОЛЬ є поширення сільського побуту серед «дітей асфальту». У цьому центрі будь-який городянин може відчути себе справжнім селянином, або просто насолодитися спілкуванням з тваринами на свіжому повітрі. Одне із завдань, яке перед собою ставить центр зеленого туризму АКВАЗОО – освітнє.

Садиба – активний партнер Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області, за сприяння якого, вона змогла отримати допомогу та інформаційну підтримку, також вона є власником «золотого» міжнародного сертифікату грантового проекту CerTour, який впроваджує Регіональний фонд за фінансової підтримки Європейського Союзу. В «Аквазоо Петрополь» можна побачити практичний результат співпраці з проектом «Система сертифікації якості агротуризму». Незважаючи на нелегку ситуацію в країні, такі починання підтримуються та отримують інвестиції.

На сьогодні в Запорізькій області зареєстровано 37 садиб сільського зеленого туризму. 14 з них отримали сертифікати якості послуг, з внесенням даних про садиби в загальний міжнародний реєстр.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів