У Краматорську відбулась Міжнародна бізнес-конференція «Формування нової економіки Донбасу: орієнтованої на експорт та дружньої до МСБ» - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Донецька область

У Краматорську відбулась Міжнародна бізнес-конференція «Формування нової економіки Донбасу: орієнтованої на експорт та дружньої до МСБ»

31.05.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Днями представники Сектору Державної регуляторної політики у Донецькій області взяли участь у роботі міжнародної бізнес-конференції «Формування нової економіки Донбасу: орієнтованої на експорт та дружньої до МСБ».

Мета конференції – сприяння економічному зростанню та розвитку сприятливого бізнес-середовища Донбасу шляхом обміну досвідом із східноєвропейськими країнами (Чеська Республіка та Польща) у впровадженні економічних реформ, інтеграції у світові ринки, та розвитку та підтримці малого і середнього бізнесу.

У конференції взяли участь Голови Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій П. Жебрівський та Ю. Гарбуз, директор ПРООН в Україні Я. Хімстра, Президент Донецької торгово-промислової палати Е. Севостьяненко, представники бізнес-структур, міжнародних організацій, дипломатичних місій, громадського суспільства, членських бізнес-асоціацій та інших інституцій підтримки бізнесу.

Серед головних задач для формування та реалізації політики розвитку підприємництва учасники конференції визначили забезпечення конструктивного діалогу органів державної влади та МСП, розбудову і вдосконалення діяльності інституціональної інфраструктури з підтримки підприємництва, розробку та реалізацію програм для полегшення доступу малого і середнього підприємництва до консультаційних і тренінгових послуг, створення системи обміну досвідом з іноземними партнерами та освітніми програмами.

 


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів