На Донеччині відбулося засідання Комітету з розвитку агропромислового комплексу та природокористування Донецької Торгово – Промислової палати - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Донецька область

На Донеччині відбулося засідання Комітету з розвитку агропромислового комплексу та природокористування Донецької Торгово – Промислової палати

09.06.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

9 червня представники Сектору ДРС у Донецькій області взяли участь у засіданні Комітету з розвитку агропромислового комплексу та природокористування Донецької ТТП, на якому розглядалися актуальні питання розвитку агропромислового комплексу регіону.

Про проекти FAO на Сході України розповів керівник продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) – А. Волков.

Діяльність ФАО спрямована на зменшення гостроти проблеми бідності і голоду у світі шляхом сприяння розвитку сільського господарства, поліпшенню харчування і вирішення проблеми продовольчої безпеки - доступності всім і завжди харчування, необхідного для активного та здорового життя. ФАО діє як нейтральний форум, а також як джерело знань та інформації.

Також обговорювали програми кредитування для виробників сільськогосподарських товарів за рахунок Міжнародних фінансових організацій. 

 


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів