У Краматорську відбулося засідання робочої групи з питань впровадження реформ та децентралізації місцевого самоврядування - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Донецька область

У Краматорську відбулося засідання робочої групи з питань впровадження реформ та децентралізації місцевого самоврядування

10.06.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Днями завідувач Сектору ДРС у Донецькій області Олена Ростова взяла участь засіданні робочої групи з питань впровадження реформ та децентралізації місцевого самоврядування з головами міських, сільських та селищних рад у м. Краматорську.

На засіданні розглядалися проблемні питання, які виникли під час реалізації проектів соціально – економічного розвитку інфраструктури громади, інвестиційно – інноваційних проектів, вирішення кадрових питань, створення робочих місць Лиманської, Октябрьської, Черкаської об’єднаних територіальних громад.

За результатами розгляду були вирішені питання щодо оновлення договорів оренди на земельні ділянки, зарахування адміністративного збору, підвищення кваліфікації державних службовців. Надані роз’яснення норм чинного законодавства.

 


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів