На Харківщині відбувся круглий стіл з практики підготовки АРВ органами місцевого самоврядування - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Харківська область

На Харківщині відбувся круглий стіл з практики підготовки АРВ органами місцевого самоврядування

24.06.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Днями у Харкові, за ініціативою Сектору Державної регуляторної служби в Харківській області та Харківської обласної ради, в рамках програми навчання у Харківській області по підготовки аналізу регуляторного впливу регуляторного акту серед державних службовців та представників бізнес-асоціацій, відбувся круглий стіл щодо практики застосування оновленої Методики проведення АРВ місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування.

У заході взяли участь: працівники Сектору ДРС у Харківській області, керівники підрозділів та посадові особи, відповідальні за здійснення регуляторної діяльності Департаменту містобудування та архітектури Харківської облдержадміністрації, представники регіональної Ради підприємців Харківської області.

Завідувач Сектору ДРС у Харківській області докладно розповів про практику застосування оновленої Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту (постанова КМУ від 16.12.2015№ 1151), яка набула чинності з 15 березня 2016р. Зокрема, було акцентовано увагу на тому, що за 3 місяці дії оновленої Методики, підготовка АРВ органами місцевого самоврядування в областях Україні зазнала якісних змін.

Під час проведення заходу обговорювався проект регуляторного акту, розроблений Департаментом містобудування та архітектури Харківської облдержадміністрації разом з аналізом регуляторного впливу та М-тестом, як його складовою. Учасники круглого столу надали свої зауваження та пропозиції до наданих проектів документів.

За результатами роботи круглого столу, на підставі проведених консультацій, були відпрацьовані зміни та доповнення до запропонованого проекту регуляторного акту та Аналізу регуляторного впливу до нього.

Учасники круглого столу зазначили високу результативність проведеного заходу, його практичну направленість. Було запропоновано у майбутньому проводити подібні заходи із залученням профільних бізнес-асоціацій, як ефективного засобу не тільки розробки якісних регулювань, а і в якості комунікативного майданчику між бізнесом та владою при запровадженні нових регулювань.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів