На Харківщині ДРС сприяє діалогу між владою та бізнесом - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Харківська область

На Харківщині ДРС сприяє діалогу між владою та бізнесом

29.06.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

Між Валківської міською радою та підприємцями м. Валки вже не перший рік триває боротьба у зв’язку із спробами міської влади затвердити нормативну грошову оцінку земель населеного пункту. Неодноразово рішення міської ради оскаржувалися підприємцями у судових інстанціях. Причиною оскаржень були порушення міською радою принципів регуляторної політики при затверджені регуляторного акта.

Таким чином, станом на сьогоднішній день, у м. Валки діє нормативна грошова оцінка землі, яка була встановлена у 2002 році і складає 12,68 грн.

Такий стан речей не відповідає ані інтересам громади, ані інтересам органу місцевого самоврядування, ані інтересам бізнесу.

З приводу чергового рішення суду щодо скасування рішення Валківської міської ради у зв’язку з порушеннями законодавства про регуляторну політику до Сектору ДРС у Харківській області звернувся заступник мера м. Валки.

Після проведення завідувачем Сектору ДРС у Харківській області Олександром Колесніковим серії робочих зустрічей як із підприємцями, так і з представниками влади м. Валки, було з’ясовано, що проблема полягає у  відсутності конструктивного відкритого діалогу між міською владою та підприємцями з даного питання.

Завідувач Сектору ДРС у Харківській області Олександр Колесніков запропонував конфліктуючим сторонам, використовуючи інструменти державної регуляторної політики, зокрема, М-Тесту, спільно провести аналіз підготовленого міською радою регулювання для пошуку оптимального для всіх сторін рішення.

Конфліктуючим сторонам було роз’яснено функціональну природу АРВ, як універсального механізму пошуку збалансованого вирішення проблеми, яку необхідно вирішувати шляхом державного регулювання.

 


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів