У Харкові схвалили пропозиції Сектору ДРС щодо створення робочої групи для перегляду існуючих регуляторних актів - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Харківська область

У Харкові схвалили пропозиції Сектору ДРС щодо створення робочої групи для перегляду існуючих регуляторних актів

01.07.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

30 червня у м. Харкові, за ініціативою міської влади, Харківського регіонального центру інвестицій та розвитку Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Сектору ДРС у Харківській області, навчальних закладів та громадських організацій,відбувся круглий стіл з обговорення основних напрямків розвитку м. Харкова «Розробка Стратегії розвитку міста Харкова до 2020 року: бюджет та інвестиції».

Під час проведення заходу обговорювались питання, пов’язані із новими можливостями розвитку Харкова в епоху економіки знань, розглядались джерела фінансування заходів тафінансування проектів з реалізації Стратегії розвитку м. Харкова до 2020 року, піднімались питання можливості участі підприємств, вищих навчальних закладів і громадських організацій у Конкурсі інноваційно-інвестиційних проектів для залучення коштів іноземних та вітчизняних інвесторів в розвиток міста Харкова.

В роботі круглого столу взяли участь представники Харківської міської ради, Сектору ДРС у Харківській області, Харківського регіонального центру інвестицій та розвитку Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Харківського національного економічного університету,  регіонального відділення Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців», Європейської Бізнес Асоціації, представники науки, громадських організацій, підприємницьких структур та ін.

З доповіддю «Удосконалення регуляторного середовища як передумова залучення інвестицій у м. Харків» виступив завідувач Сектору ДРС у Харківській області Олександр Колесніков. Підчас виступу він наголосив на тому, що завдяки якісному використанню механізмів державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування можливо створення якісного регуляторного середовища для розвитку підприємництва і залученню інвестицій у регіон.

У ході круглого столу відбулася дискусія на тему:  «Відображення в Стратегії розвитку м. Харкова до 2020 року напрямків: бюджет та інвестиції».

Ключові кейси дискусії:

·     Мегатренди та локальні фактори, що впливають на бюджет міста та надходження інвестицій в економіку Харкова;

·     Комплексне уявлення і бачення стратегії розвитку м. Харкова за напрямками: «Бюджет» та «Інвестиції»;

·     Показники розвитку м. Харкова за напрямками Стратегії: «Бюджет» та «Інвестиції», які повинні знайти відображення у Стратегії розвитку м. Харкова до 2020 року;

·      Форми участі зацікавлених сторін (стейкхолдерів) у розробці Стратегії розвитку м. Харкова до 2020 року.

У ході проведення круглого столу учасники проаналізували стан і тенденції розвитку м. Харкова, визначили пріоритетні напрямки розвитку міста, схвалили пропозиції Сектору ДРС у Харківській області щодо створення робочої групи для перегляду існуючих регуляторних актів та розгляду проектів нових регулювань Харківської міської ради та її виконавчих органів.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів