Держслужбовцям Київщини розповіли про вимоги українського законодавства та існуючі інструменти антикорупційного комплаєнс - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
неділя | 22.04.2018
Київська область

Держслужбовцям Київщини розповіли про вимоги українського законодавства та існуючі інструменти антикорупційного комплаєнс

06.07.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

5 липня у Києві відбувся семінар для державних службовців Київської області на тему «Антикорупційні ініціативи у сфері бізнесу: нове законодавство України та рекомендації щодо його застосування на основі міжнародного досвіду».

Семінар був спрямований на просування самої теми антикорупційного комплаєнс серед державних службовців, а також ознайомлення учасників з міжнародним досвідом впровадження програм протидії корупції.

Приводом стало впровадження вимоги до українських компаній про обов'язкову розробку антикорупційних програм, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». Антикорупційний комплаєнс, як система запобіжних заходів,  має стати основою державної системи, в якій бізнесу не доведеться давати хабарі.

У дискусії взяли участь понад 20 учасників, серед  яких була також присутня завідувач Сектору Державної регуляторної служби України у Київськкій області. Учасники дізналися докладніше про вимоги українського законодавства та існуючі інструменти комплаєнс.

Організаторами семінару в Києві Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації при Київській обласній державній адміністрації та Професійна асоціація корпоративного управління за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів