На Запоріжжі визначили переможця конкурсу з інформаційної підтримки проекту «Купуй запорізьке – обирай своє» - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
понеділок | 23.07.2018
Запорізька область

На Запоріжжі визначили переможця конкурсу з інформаційної підтримки проекту «Купуй запорізьке – обирай своє»

14.07.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

У рамках позачергового засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва проведено відкритий конкурс на кращу концепцію інформаційної підтримки реалізації проекту «Купуй запорізьке – обирай своє».

У заході, який відбувся 13 липня, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Дмитра Давтяна, взяли участь члени обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва, Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Елла Слепян, завідувач Сектору ДРС у Запорізькій області Олександр Мунтянов, як член координаційної ради, товаровиробники області, представники ГО «Купуй запорізьке - обирай своє», учасники конкурсу.

На початку 2016 року внесено зміни до Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Запорізькій області на 2015-2016 роки та передбачено ряд заходів, спрямованих на підтримку місцевих товаровиробників, зокрема щодо всебічної інформаційної підтримки реалізації проекту «Купуй запорізьке – обирай своє». Протягом року на цей захід з обласного бюджету виділено 50 тис. грн. Інформація про проведення конкурсу була розміщена на офіційних сайтах облдержадміністрації, Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області.

Для участі у конкурсі свої пропозиції надали: ТОВ ТРК «АЛЕКС», КП «МТМ», ТОВ «Глобал Медіа-Холдинг», ТОВ «Альфа Графіка» та представники факультету журналістики Запорізького національного університету. За результатами обговорення члени координаційної ради визначили переможців. Ними стали ТОВ ТРК «АЛЕКС» та КП «МТМ», які до кінця року будуть здійснювати інформування населення про реалізацію проекту «Купуй запорізьке - обирай своє» та діяльність місцевих товаровиробників у щотижневому економічному тележурналі «Сфера інтересів» (ТОВ ТРК «АЛЕКС») та телевізійному проекті «Діло» (КП «МТМ»).


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів