Запорізькі фахівці долучаться до розробки законодавчої бази щодо розвитку сільського туризму - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
понеділок | 23.07.2018
Запорізька область

Запорізькі фахівці долучаться до розробки законодавчої бази щодо розвитку сільського туризму

27.07.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

27 липня, під керівництвом Першого заступника Голови Запорізької облдержадміністрації Дмитра Давтяна, відбулось засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Участь у ній взяли більшість членів ради, Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Елла Слепян ,завідувач Сектору ДРС у Запорізькій області Олександр Мунтянов, як член координаційної ради.

Одне з основних питань - розгляд діяльності та завдань Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області. Представник цього відомства зазначив, що основною функцією служби є попередження епідеміологічних ситуацій, контроль якості продуктів, недопущення обшукування покупців у крамницях.

За словами фахівців, метою здійснення ринкового нагляду є вжиття обмежувальних заходів з інформуванням громадськості щодо продукції, яка при її використанні становить загрозу чи не відповідає встановленим вимогам. Здійснення належного контролю на споживчому ринку підвищує рівень захисту права споживачів на безпеку продукції, а також сприяє зменшенню кількості підприємств, що допускають порушення законодавства. Позапланові перевірки останнім часом проводяться лише на підставі конкретних скарг.

Також учасники заходи обговорили пропозиції до проекту Закону України «Про сільський та сільський зелений туризм». У першу чергу йшлося про забезпечення фінансування цього напрямку, про необхідність залучення інвесторів. Дмитро Давтян розпорядився направити лист до усіх голів обласних державних адміністрацій щодо розробки законодавчої бази для розвитку сільського зеленого туризму. Відповідно до законопроекту, туристичними ресурсами в сфері сільського та сільського зеленого туризму є унікальні природничі, соціально-побутові, культурологічні, етнографічні, історичні та інші особливості сільських територій. Сприяння розвитку сільського та сільського зеленого туризму є невід'ємною складовою державної регіональної політики, одним з шляхів вирішення питання зайнятості населення та соціально-економічного розвитку територій.

Окрім цього, учасники заходу обговорили питання створення механізму, який допоможе бійцям АТО, що повернулися з фронту, займатися підприємництвом. Ця ідея була підтримана одноголосно.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів