На Сумщині відстрочено транспортний конкурс через недотримання регуляторного законодавства - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Представництва Служби у регіонах
середа | 18.07.2018
Сумська область

На Сумщині відстрочено транспортний конкурс через недотримання регуляторного законодавства

29.07.2016
Поділитись:
twitter facebook В Контакте

«Після отримання листа від Державної регуляторної служби України були відстрочені терміни проведення транспортного конкурсу з визначення нових перевізників. Зараз готуються документи для підготовки регуляторного акта з умовами конкурсу. Пропозиції від перевізників не розкриваються і були повернуті», - повідомив на апаратній нараді начальник відділу логістики та зв'язку Сумської міської ради Сергій Яковенко.

Варто відзначити, що на приведення в порядок рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 17.05.2016 № 281 «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми (зі змінами)», залишилося не так багато часу.

Вже 16 жовтня 2016 року закінчуються договори з сумськими маршрутниками. До цього часу в Сумах повинні провести конкурс на основі нової маршрутної мережі.


Регуляторні акти
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
28.11.2016
Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади:
23.11.2016
Читати розділ >>
Архів